JURA bicykl Demo Options
JURA bicykl

O nás

Prodejna a servis JURA BYCIKL je místo v Přerově, kde zákazníkovi nabídneme kvalitní zboží a služby od drobných oprav běžných kol k cestám do zaměstnání, na nákupy, pro volný čas až po stavbu závodních speciálů nejvyšší kvality pro špičkové závodníky.

Naleznete u nás také spoustu doplňků, souvisejicích s cyklistikou, opravami kol a cykloturistikou, jako jsou například tretry, přilby, celosezonní oblečení, spotřební náhradní díly, a některé základní nářadí, potřebné k údřžbě a čištění kol.

Naše prodejna v Přerově se řadí plochou mezi ty nejmenší, takže se snažíme vynahradit zákazníkovi menší výběr skladových kol, která zabírají velkou plochu, jedinečným individuálním přístupem. To se týka jak servisu, tak i sestavování či konečného dolaďování hotových jízdních kol, připravených k prodeji. Konzultujeme se zákazníkem výběr jednotlivých komponentů. Rovněž mimo další dokážeme poradit pří výběru cyklistického oblečení a obutí, včetně dalších doplňků spojených s cyklojízdou.

Nedílnou součástí a trendem dnešní doby není jen kvalíta poskytované služby ale také rychlost prováděného servisu. Naše prodejna se servisem je schopna provádět 80% oprav do druhého dne, bez ztráty na kvalitě provedené práce s pomocí profesionálního nářadí. Pomáhají nám samozřejmě dlouholeté zkušenosti získané během vlastní závodní činnosti spojené s přípravou vlastních kol.

Naše prodejna byla vybudována v roce 2006, ovšem zkušenosti s cyklistikou a servisem se datují mnohem déle – asi 23 let nazpět.
V lednu 2012 se stal novinkou v našem podníkání dovoz a malo i velkoobchodní prodej karbonových komponentů taiwanské firmy TRIGON a ložiskových dílů FIRST.

Našim cílem je rozšíření sortimentu dovážených komponentů obou taiwanských firem a zkvalitnění služeb zákazníkům.